Zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka do wyświetlania na ekranie dowolnego urządzenia elektronicznego są coraz bardziej popularne, ze względu na oszczędność czasu, pieniędzy i papieru. To świetna i nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych, papierowych zaproszeń, ponieważ tak samo, jak ich papierowe odpowiedniki, elektroniczne powiadomienia mają wiele dekorów i różnorodnych motywów graficznych. Zaproszenia cyfrowe urodzinowe nadają się do wysłania bliskim i przyjaciołom, zarówno w imieniu dziewczynki, jak i chłopca, ponieważ ich wzornictwo jest bardzo urozmaicone. Ponadto możesz je zamówić w wersji spersonalizowanej z imieniem dziecka, datą i godziną urodzinek oraz miejscem, w którym odbędzie się przyjęcie urodzinowe. 

Stylowe zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka

Zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka w stylistyce boho to bardzo atrakcyjna propozycja, ponieważ bez problemu dobierzesz do nich pozostałe dodatki dekoracyjne, a nawet prezenty dla gości.  Zaproszenia cyfrowe z motywem boho od dziewczynki i chłopczyka mają grafikę uroczych dziecięcych ubranek – dziewczęcej sukieneczki-ogrodniczki i koszuli w wisienki oraz chłopięcych ogrodniczek i białej koszuli wizytowej. Zwiewne tkaniny na grafikach są utrzymane w pastelowej kolorystyce, dlatego doskonale wpisują się w stylistykę boho. Ten sam wzór jest nadrukowany na wszystkie dekoracje i prezenty tworzące kolekcję urodzinową boho. Zaproszenia boho cyfrowe z dziecięcymi ubrankami pasują do przyjęć urodzinowych w różnych stylach. 

Jeśli chcesz wyprawić dla dziecka niespodziankowe przyjęcie urodzinowe, postaw na zawiadomienia z wybranym motywem tematycznym. W Sakramento są zarówno wzory indiańskie, magiczne, jak i prehistoryczne, takie jak na przykład: wigwamy, opaski, kołczany ze strzałami, wróżka, różdżka, dinozaury. Twój mały jubilat i zaproszeni mali goście będą zachwyceni pomysłowym wystrojem, a dzięki temu, że ich rodzice dostaną wcześniej zaproszenie elektroniczne na urodziny dziecka, mogą przyszykować dla swoich pociech odpowiednie stroje i przebrania. Zaproszenia cyfrowe w różnych stylach mają bardzo wiele zalet, wśród których należy przede wszystkim wymienić oszczędność czasu, pieniędzy i papieru. Wysłanie bliskim powiadomienia urodzinowego drogą elektroniczną jest atrakcyjną opcją!

Personalizowane zaproszenia elektroniczne na przyjęcie urodzinowe

Nowoczesne zaproszenia cyfrowe na przyjęcie urodzinowe dziecka do wyświetlania bezpośrednio na ekranie smartfona, tabletu czy laptopa są nowoczesnym sposobem na błyskawiczne zawiadomienie gości o planowanej imprezie urodzinowej dziewczynki lub chłopczyka. Zawiadomienia urodzinowe mają postać pliku graficznego o wysokiej rozdzielczości przedstawiającego grafikę, nadruk imienny i treść zaproszenia z określeniem czasu, godziny i miejsca przyjęcia. Takie wielobarwne zaproszenie elektroniczne jest równie atrakcyjne, co tradycyjne zaproszenie papierowe, lecz ma o wiele więcej zalet. Przede wszystkim nie musisz ponosić kosztów druku, wypisywać odręcznie kart z zaproszeniem ani stać w kolejce do okienka pocztowego, żeby powiadomić gości o przyjęciu urodzinowym pociechy. 

Personalizowane zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka są bardzo wygodne w obsłudze. Osoba, która otrzymuje cyfrowe powiadomienie za pośrednictwem SMS-a, MMS-a lub w treści e-maila ma wrażenie, że została osobiście zaproszona przez małego jubilata. Wystarczy tylko, że je wyświetli na ekranie swojego urządzenia, zapisze w pamięci, prześle dalej, a następnie udzieli odpowiedzi zwrotnej tą samą drogą na numer telefonu podany przez rodzica dziecka. Za pośrednictwem takiego elektronicznego powiadomienia możesz zaprosić gości do wybranej restauracji lub do domu. Wygodnie i bez problemu zapanujesz nad listą gości i związanych z nią kwestiami logistycznymi, takimi jak na przykład: ilość talerzyków, kubków i sztućców, menu, atrakcje dodatkowe.

E-zaproszenia urodzinowe od dziewczynki i od chłopca

E-zaproszenie urodzinowe od dziewczynki i chłopca różnią się między sobą przede wszystkim kolorystyką i wzornictwem. Planując urodzinkowe party dla swojej małej księżniczki, postaw na motyw wróżki. Córeczka oraz pozostałe dziewczynki będą zachwycone, ponieważ impreza tematyczna z czarami jest bardzo popularna w gronie przedszkolaków. Wróżka w grafice zaproszenia ma nie tylko sukienkę w kolorze wyrazistego różu, ale także opaskę przystrojoną różowymi kwiatami, natomiast tło zostało przyozdobione pastelowymi różowymi listkami. Wysyłając takie cyfrowe powiadomienie do rodziców zaproszonych maluchów, poinformujecie ich zarazem o tym, jakie stroje obowiązują podczas urodzinek. W ten sposób impreza w stylu czarodziejskim będzie jeszcze bardziej udana!

Zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka w innych stylach mają również motywy nawiązujące do tematyki urodzin, takie jak na przykład: grafiki indiańskie. Na grafikach zaproszeń wyświetlają się wigwamy, tipi, zwierzątka przebrane za Indian, strzały, kołczany, pióropusze i opaski. Dzięki nim rodzice mogą zorganizować dla dzieciaków wymarzoną imprezę w indiańskim stylu. W sklepie Sakramento są także propozycje, które umożliwiają zaproszenie gości na urodziny z motywem prehistorycznych gadów. Zawiadomienia na taką imprezę mają atrakcyjne rysunki wielkich dinozaurów, takich jak brachiozaur, pterodaktyl i triceratops na tle olbrzymich paproci. Dinozaury są atrakcyjne zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci obojga płci. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium